O firmie

PAGEN

Firma

Firma PAGEN prowadząca działalność od 1998 roku jest jednym z wiodących polskich producentów stolarki otworowej w systemach PVC i Aluminium. Produkując okna, drzwi wejściowe, drzwi tarasowe, rolety i bramy garażowe bazujemy na strategicznej współpracy z uznanymi producentami profili, takimi jak: SCHÜCO i SALAMANDER w segmencie produktów PVC oraz ALUPROF i PONZIO w segmencie produktów Aluminium. Okucia obwiedniowe dostarcza firma WINKHAUS, natomiast w niskoemisyjne szyby zespolone zaopatrywani jesteśmy przez Effect- Glass S.A. Bramy garażowe oraz rolety produkowane przez PAGEN wyposażane są w systemy Smart Home i napędy Somfy i Sommer.

Nasze produkty PVC i aluminium cenione są w Polsce, Niemczech, Austrii, Włoszech, Holandii, Belgii, Francji, Wlk. Brytanii, a nawet w Kanadzie, USA i Australii. Rozwój własnej sieci salonów sprzedaży oraz aktywność międzynarodowa przyczynia się do wzmacniania pozycji polskiej branży stolarki okienno-drzwiowej, która jest liderem eksportu w Europie.

Fabryka

PAGEN to sprawdzony we współpracy z dystrybutorami i agentami na całym świecie polski producent okien PVC oraz okien aluminiowych, rolet i bram garażowych bazujący na ponad 20-letnim doświadczeniu w branży.

Fabryka firmy, zlokalizowana w okolicach Krakowa, wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy i znajduje się obecnie w fazie rozbudowy. Firma realizuje projekty badawczo-rozwojowe, których rezultaty pozwolą oferować innowacyjne rozwiązania w zakresie okien, drzwi, rolet i bram garażowych, zapewniając stały rozwój oferty produktowej partnerów producenta. Takie podejście cieszy się uznaniem odbiorców nie tylko w Polsce, ale także tych prowadzących swoją działalność handlową na terenie Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych i Australii.

Produkcja
Kontrola jakości

Kontrola jakości

W celu zapewnienia wysokiej jakości produkcji zgodnej z wymogami Klientów, na każdym etapie proces produkcyjny podlega ścisłej kontroli, realizowany poprzez zakładową kontrolę jakości PAGEN. Szczegółowej kontroli podlegają zarówno przyjmowane komponenty, jak i produkty gotowe do przekazania klientom.

Warto przy tym zauważyć, że 97% klientów jest zadowolonych z jakości produktów oraz kompletności i terminowości dostaw, co potwierdzają anonimowe Badania Satysfakcji Klientów firmy PAGEN przeprowadzane na koniec każdego roku współpracy z dystrybutorami okien, drzwi, rolet i bram garażowych zarówno na rynku polskim jak i eksportowym.

 

Certyfikaty

Firma PAGEN wdrożyła system zarządzania jakością zarówno w procesie produkcyjnym, jak i w systemie zarządzania firmą. Produkty PAGEN posiadają normę CE pozwalającą na sprzedaż we wszystkich krajach UE, a autoryzacje od dostawców komponentów są świadectwem spełnienia rygorystycznych wymogów bezpieczeństwa.

Firma w 2021 roku zakończyła proces badań drzwi przeciwpożarowych i dymoszczelnych oraz aluminiowych okien przeciwpożarowych w systemie PONZIO PE 78EI, uzyskując Certyfikaty Stałości Właściwości Użytkowych. Uzyskując certyfikat jesteśmy przygotowani do produkcji drzwi i okien technicznych, przeciwpożarowych i dymoszczelnych w systemie PONZIO PE78EI, rozwieranych, jedno i dwuskrzydłowych, przeszklonych oraz z wypełnieniem nieprzeziernym, o klasach odporności ogniowej EI 15, EI 30, EW 30, EI 45, EI 60 lub EI 90 oraz o klasach dymoszczelności Sa i S200 wg normy PN-EN 13501-2:2016, w tym docelowo drzwi przeznaczonych do stosowania w wyjściach i na drogach ewakuacyjnych.

Certyfikaty PAGEN
Kadra PAGEN

Wykwalifikowana kadra

Doświadczony zespół pracowników z długoletnim stażem zapewnia doradztwo zarówno w kwestiach technicznych, jak i wyceny produktu, a regularne szkolenia gwarantują wysoki poziom naszych kompetencji.

 

Salony sprzedaży

Nasze produkty znajdziesz w 20 Salonach Firmowych PAGEN, a także wielu Salonach Partnerskich i PAGEN Premium Partner w całej Polsce. Konsekwentnie rozwijamy naszą sieć sprzedaży i proponujemy elastyczne możliwości współpracy dystrybutorom, których zainteresowała nasza kompleksowa oferta i aktywność rynkowa. Nasi Sprzedawcy to profesjonaliści, którzy zawszę służą fachowym doradztwem. Stawiamy na lojalnych i sprawdzonych Partnerów, wspieranych w ramach programu PAGEN Premium Partner.

Projektując nowe salony sprzedaży Firmie zależy przede wszystkim na podkreśleniu zmian w ofercie, która w chwili obecnej nie ogranicza się już tylko do stolarki okiennej. Wśród asortymentu prezentowanego w przytulnie urządzonych salonach oprócz okien PVC i okien aluminiowych, Klienci mogą obejrzeć m.in. drzwi wejściowe, bramę garażową, ale także coraz bardziej popularne żaluzje fasadowe i rolety adaptacyjne. Co za tym idzie, Klienci w jednym miejscu mogą dokonać zakupu wszystkich produktów niezbędnych „do zamknięcia” ich domu w stanie surowym.

Salony sprzedaży
Montaż PAGEN

Montaż

Wykwalifikowane i doświadczone ekipy montażowe gwarantują Państwu profesjonalny montaż, zgodny ze sztuką budowlaną i panującymi na rynku trendami.