Kariera
Logo UE

PromocjeAktualności

Nowe kolory w EKSTRA CENIE

Nowe kolory w EKSTRA CENIE

W nowej promocyjnej odsłonie zapraszamy do skorzystania z oferty na kolory, dostępne w dwóch systemach okien PAGEN.

Dotyczy okien  bluEvolution MD w kolorze Schiefergrau matt 34 oraz Woodec Oak 91

– Okna w kolorze dwustronnym w cenie koloru jednostronnego

– Okna w kolorze jednostronnym w cenie koloru białego

Idąc w parze za najnowszymi trendami w architekturze wprowadzamy do oferty gamę kolorów o wyraźnej strukturze 3D dostępnej w systemach bluEvolution MD. Zaletą tych powłok jest min. innowacyjna technologia Cool Colors która w znacznym stopniu redukuje nagrzewanie profili okiennych wskutek promieniowania słonecznego. Folie charakteryzują się trójwarstwową strukturą dzięki której uzyskuje się jeszcze lepsze właściwości absorpcyjne szczególnie na ciemnych nośnikach.

W promocyjnej ofercie PAGEN znajdziecie Państwo dwa kolory wykonane w w/w technologii

Schiefergrau matt 34 – dla koneserów szarości

Całkiem nowa odsłona odcieni szarości gdzie kolorystyka w znacznym stopniu imituje surowość łupka. Matowa struktura tworzy wysokiej jakości obraz całościowy charakteryzujący się niezwykłą elegancją a jego powierzchnia dla laika jest prawie nie do odróżnienia od systemów ALU.

Woodec Oak 91 – „Matt Touch, Wood look, Woodec”

Innowacyjny produkt doskonale imitujący drewno, dzięki swojej surowości a także głębi przetłoczeń stanowiącej o wysokiej wytrzymałości produktu w połączeniu z matowym wykończeniem do złudzenia przypomina naturalne drewno. Efekty optyczne i szlachetna struktura, przyjemna w dotyku tworzy całościowy, wysokiej jakości design. Stolarka wykonana w kolorze Woodec Oak nie tylko wygląda jak prawdziwe drewno, lecz również przypomina je w dotyku pozostając łatwa w utrzymaniu i gwarantuje długi czas użytkowania. W celu spójności gamy produktów z  biegiem trendu uzupełniliśmy naszą ofertę o wybrane modele drzwi ALU posiadające intarsje w kolorze Woodec Oak.

Po szczegóły promocji zapraszamy do salonów PAGEN

Promocja czasowo ograniczona.