UniTherm

Brama garażowa UniTherm z przetłoczeniami wysokimi to brama segmentowa, przeznaczona do stosowania w budownictwie energooszczędnym. Płaszcz bramy zbudowany został z paneli nowej generacji INNOVO o gr. 60 mm i współczynniku przenikania ciepła 0,37 W/(m²K), co w połączeniu z nowoczesnym systemem uszczelek pozwoliło osiągnąć znakomitą termoizolację całej bramy, ze współczynnikiem kształtującym się na poziomie 0,79 W/(m2K) (dla bramy o wymiarach 5500 x 2250 mm.). Oprócz doskonałych parametrów termoizolacyjnych brama UniTherm ma bardzo dobre wyniki badań, innych równie ważnych właściwości: wodoszczelność klasa 2, odporność na obciążenia wiatrem klasa 4, przepuszczalność powietrza klasa 5.

Bramy garażowe UniTherm dostępne są również w innych wymiarach, z panelem bez przetłoczeń oraz w kolorach drewnopodobnych złoty dąb smoothgrain i orzech smoothgrain, a także w kolorze grafitowym (RAL 7016) i białym (RAL 9016).

 

Aplikacja WINKHAUS

Pobierz aplikację

  • AppStore
  • GooglePlay

Aplikacja Winkhaus przybliża nowy sposób energooszczędnego bezpiecznego wietrzenia, stworzony przez konstruktorów tej firmy. Zawiera symulację wymiany powietrza dla okna uchylonego oraz nowego sposobu wietrzenia, opartą na wynikach badań laboratoryjnych. Posiadaczom okien z nową funkcją energooszczędnego bezpiecznego wietrzenia umożliwia wyliczenie czasu koniecznego do prawidłowego wywietrzenia pomieszczeń, a także powiadamia, że czas wietrzenia się skończył.