Prime

Brama garażowa Prime jest to brama segmentowa przeznaczona do użytku w zabudowie jednorodzinnej. Konstrukcja wykonana jest z elementów ocynkowanych. Płaszcz bramy zbudowany z paneli nowej generacji INNOVO o grubości 60 mm i współczynniku przenikania ciepła 0,37 W/m²K. Bramy garażowe Prime mają uszczelnienia obwodowe, w skład których wchodzi podwójna uszczelka dolna, uszczelki boczne oraz uszczelka górna. Współczynnik przenikania ciepła dla bramy o wymiarze 2600×2250 mm wynosi 0,9 W/m²K.

Dostępna w dwóch rodzajach panelu (bez przetłoczeń, przetłoczenia wysokie) oraz kolorach złoty dąb smoothgrain, orzech smoothgrain, antracyt sandgrain oraz kolorach z palety RAL (bez kolorów z efektem perłowym, refleksyjnym i metalicznych).  Brama wyposażona jest w bezpieczny układ sprężyn skrętnych oraz system zabezpieczeń elementów mechanicznych.

 

Aplikacja WINKHAUS

Pobierz aplikację

  • AppStore
  • GooglePlay

Aplikacja Winkhaus przybliża nowy sposób energooszczędnego bezpiecznego wietrzenia, stworzony przez konstruktorów tej firmy. Zawiera symulację wymiany powietrza dla okna uchylonego oraz nowego sposobu wietrzenia, opartą na wynikach badań laboratoryjnych. Posiadaczom okien z nową funkcją energooszczędnego bezpiecznego wietrzenia umożliwia wyliczenie czasu koniecznego do prawidłowego wywietrzenia pomieszczeń, a także powiadamia, że czas wietrzenia się skończył.