Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja: Gnojnik Fabryka okien

Wynagrodzenie:

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Koniec rekrutacji:

Oferty pracy

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

– bieżące naprawy, usuwanie usterek maszyn mechanicznych, elektrycznych, związanych z automatyką
– przeglądy, oraz przezbrojenia maszyn i urządzeń
– analiza awarii i podejmowanie działań korygujących

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres praca@pagen.pl w tytule maila proszę podać opis stanowiska „Technik utrzymania ruchu”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • praktyczna znajomość elektryki, elektroniki, mechaniki, pneumatyki, hydrauliki
  • znajomość i przestrzeganie zasad BHP
  • umiejętność obsługi spawarki mile widziana

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z długoletnią tradycją
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji