Logo UE

Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja: Salon okien w Niepołomicach

Wynagrodzenie:

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Koniec rekrutacji: 19.01.2018

Oferty pracy

Opis stanowiska

Sprzedaż i fachowe doradztwo w salonie sprzedaży
Sporządzanie ofert, umów, pilnowanie terminów
Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
Obsługa klienta zgodnie ze standardami pracy w firmie PAGEN
Obsługa systemu sprzedażowego
Praca stała, stacjonarna, w salonie firmowym w Niepołomicach

Kontakt: e-mail praca@pagen.pl
Cv + Zdjęcie
W treści maila prosimy dopisać PRACA Niepołomice
Dodatkowe Informacje
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży OKIEN LUB MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH – warunek konieczny
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dobra prezencja
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra znajomość komputera
  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej oraz premii uzależnionej od wyników sprzedaży
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe