Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Wynagrodzenie:

Rodzaj umowy:

Koniec rekrutacji:

Oferty pracy

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów i identyfikowanie ich potrzeb w zakresie stolarki okiennej
  • współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży
  • doradztwo techniczno-handlowe
  • budowanie i nadzór nad siecią dystrybucji w wyznaczonym regionie
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania

  • znajomość branży stolarki okiennej PVC i ALU
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • prawo jazdy kat. B
  • wymagane minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stolarki okiennej

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z długoletnią tradycją
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • samochód służbowy
  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji