Logo UE

Przedstawiciel Handlowy woj. śląskie

Lokalizacja: woj. śląskie

Wynagrodzenie:

Rodzaj umowy:

Koniec rekrutacji:

Oferty pracy

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: pozyskiwanie nowych kontrahentów i identyfikowanie ich potrzeb w zakresie stolarki okiennej współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży doradztwo techniczno-handlowe budowanie i nadzór nad siecią dystrybucji w wyznaczonym regionie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji ze zdjęciem pocztą elektroniczną na adres: praca@pagen.pl z dopiskiem w temacie Handlowiec woj.śląskie

Wymagania

  • znajomość branży stolarki okiennej PVC i ALU
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • prawo jazdy kat. B
  • wymagane minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stolarki okiennej

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z długoletnią tradycją
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • samochód służbowy
  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji