Brama GENIUS

Brama GENIUS – gwarancja jakości

Brama jest jednym z ważniejszych elementów wykończenia. Powinna być solidna, bezpieczna i dopasowana do architektury budynku. By spełnić wszystkie oczekiwania Klienta i dostarczyć produkt wysokiej jakości do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną bram. Przygotowaliśmy ofertę malowania w prawie 200 kolorach z palety RAL oraz kilkudziesięciu okleinach dając możliwość dopasowania bramy do pozostałych elementów wykończeniowych obiektu.

Napęd SOMFY – dostępny w dwóch wersjach Dexxo OPTIMO 800N RTS oraz Dexxo PRO 1000 RTS przeznaczony do bram o powierzchni 15m2. Urządzenie posiada możliwość programowania siły detekcji przeszkód oraz spowolnień przy otwieraniu i zamykaniu. Istnieje możliwość doposażenia napędu w dodatkowe akcesoria, takie jak akumulator zasilania awaryjnego, fotokomórki czy dodatkowe piloty.

Napęd SOMMER – uniwersalny napęd do bram segmentowych SOMMER dostępny jest w dwóch wariantach A550 L i A 800 XL z wbudowanym oświetleniem LED oraz dwoma pilotami zdalnego sterowania. Posiada również możliwość podłączenia pakietu akumulatorów zapewniających ciągłość pracy w razie braku zasilania. Standardowo wyposażony w samohamowny silnik, który w razie próby włamania stawia opór w każdym położeniu.